O Firmie

Kancelaria Rachunkowa Reditus s.c. K. Bartosz-Majewska,
M. Kowalska, działa na rynku od maja 2012 r.

Specjalizujemy się w obsłudze finansowo-księgowej, doradztwie podatkowym oraz obsłudze kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych.

Współpracujemy bardzo blisko z naszymi Klientami, starając się zapewnić im kompleksowe usługi rachunkowe, finansowe i podatkowe, które pozwolą podnieść konkurencyjność oraz wydajność Ich firmy na coraz bardziej wymagającym rynku.

Naszymi Klientami są firmy o różnorodnych profilach działalności, zarówno spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jak również spółdzielnie socjalne i przedsiębiorcy działający jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Naszym atutem jest połączenie wiedzy z długoletnią praktyką, które pozwalają na rozwiązywanie najtrudniejszych problemów pojawiających się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Niezależnie od własnego doświadczenia stale współpracujemy z biegłym rewidentem, kancelarią prawną oraz specjalistami z zakresu BHP. Pozwala nam to na kompleksową obsługę naszych Klientów na co dzień jak również na pomoc przypadku kontroli skarbowych, ZUS czy PIP.

Dzięki współpracy z naszą Kancelarią uzyskacie Państwo redukcję kosztów, oszczędność czasu, terminową realizację zleceń

Gwarancję usług na najwyższym poziomie dajemy Państwu poprzez długoletnie doświadczenie praktyczne oraz naszą wiedzę popartą Certyfikatami Księgowymi wydanymi przez Ministra Finansów.

Uprawniają one do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dodatkowe zabezpieczenie naszej działalności stanowi posiadane przez nas ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

100%

Satysfakcja gwarantowana


Nie stosujemy sztywnego cennika usług. Ceny ustalane są z naszymi Klientami indywidualnie w zależności od zakresu i ilości pracy jaką mamy wykonać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dostosowujemy nasze ceny do ich potrzeb oraz możliwości. Z każdym z naszych Klientów ustalamy indywidualne rabaty cenowe.

Do grona naszych klientów należą firmy z różnych branż:

Certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych:

 

Katarzyna Bartosz-Majewska

 
 

Monika Kowalska